Doporučujeme: UBYTOVÁNÍvCHORVATSKU.cz Adriatic.hr Apartmány

» Ubytování v Chorvatsku .cz
UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU.cz

UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU.cz

UBYTOVÁNÍ v CHORVATSKU .cz je největší katalog soukromého ubytování po celém pobřeží Chorvatska s kontakty přímo na majitele objektů a bez provize zprostředkovatelům.

Troufáme si říct, že když navštívíte webové stránky www.UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz , budete mile překvapeni jak skvěle je zde prezentováno Chorvatsko a ubytování v jeho letoviscích. Najdeme zde základní geografické informace o Chorvatsku, jaké zde panuje počasí a v neposlední řadě, jaké doklady potřebujeme při cestě do Chorvatska, kolik potravin si můžeme dovést sebou, aktuální ceny pohonných hmot nebo kurzy měn.

Webovou stránku UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz lze považovat za jeden z největších katalogů nabídek levného ubytování v Chorvatských letoviscích. Rezervaci ubytování lze provést přiloženým formulářem u každého objektu nebo telefonicky. V případě jazykové bariéry Vám provozovatelé webových stránek UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz zdarma pomohou s překlady vašich dotazů, popřípadě je možno poslat dotaz přes ICQ pro okamžité vyřízení. Protože si zákazník rezervuje ubytování sám, bez zprostředkovatele, cena pobytu je nižší o provizi, která by mu byla vyplacena a lze takto ušetřit i více jak 30% z cen obvyklých u cestovních kanceláří. Exkluzivní službou kterou tento web nabízí jsou zdarma překlady CZ <-> HR, takže nebudete mít žádný problém s domluvou s majiteli objektů.

Webové stránky: www.UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz
Provozovatel: DEBANT, s.r.o.
Adresa: Ruská 139/30, 417 03 Dubí
Email: info@uvch.cz
Fax: +420 417 66 95 95

Klikněte zde pro nabídku UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz

Na webových stránkách najdete kromě největšího českého katalogu chorvatských apartmánů s přímými kontakty na majitele, také další užitečné informace o Chorvatsku, jako jsou například aktuální informace o počasí v jednotlivých letoviscích, dopravní informace z Chorvatska, Slovinska a Rakouska a celou řadu dalších praktických informací a článků o jednotlivých chorvatských letoviscích. Například se zde dozvíte jak se vyhnout dálnici ve Slovinsku, informace o pravidlech pro cestování nezletilých do Chorvatska či informace o zákazech dovozu určitých potravin do Chorvatska

Z bohaté nabídky ubytování v Chorvatsku si zde vybere opravdu každý. Jednotlivé nabídky ubytování můžete prohledávat nejen podle regionů (Istrie, jižní, střední a severní Dalmácie, Kvarner a Dubrovník), ale také přímo podle konkrétních měst a letovisek.

Třešničkou na dortu je i možnost takzvané last minute rezervace ubytování. V této sekci najdete absolutně nejlevnější ubytování v chorvatských apartmánech za cenu již od 6 Euro za lůžko za noc.

Kromě apartmánů si prostřednictvím webových stránek UbytovanivChorvatsku.cz můžete rezervovat ubytování v chorvatských hotelích nebo si pronajmout loď či jiné plavidlo. Vždy máte k dispozici plné kontaktní údaje tak, abyste mohli okamžitě provést rezervaci.

Prostřednictvím diskusního fóra, které je součástí našich webových stránek, si můžete s ostatními návštěvníky Chorvatska vyměňovat vaše zkušenosti a získat tak z první ruky informace o tom jak to v jednotlivých letoviscích vypadá a na co si dát pozor.

Pokud tedy hledáte ubytování v Chorvatsku nebo jenom potřebujete informace pro vaši cestu do Chorvatska, rozhodně navštivte webové stránky www.UBYTOVANIvCHORVATSKU.cz