Doporučujeme: UBYTOVÁNÍvCHORVATSKU.cz Adriatic.hr Apartmány

» Quicktour
Cestovní kancelář Quicktour

Cestovní kancelář Quicktour

Cestovní kancelář Kamil Krupka – QUICKTOUR byla založena v roce 1992 a centrálu má v historickém centru Českých Budějovic. Od roku 1995 provozuje Quicktour pobočku v centru Prahy na Starém Městě, další menší pobočky jsou ve Voticích (střední Čechy), v Třeboni (jižní Čechy) a v Nové Roli u Karlových Varů.

Specializací CK QUICKTOUR jsou ve výjezdovém cestovním ruchu pobyty v Chorvatsku. Od roku 1992 pořádáme zájezdy na ostrov Rab v Kvarnerském souostroví, od roku 1997 je dalším letoviskem, kde tráví dovolenou naši klienti ve větším měřítku, jihodalmatský Orebič. Přibyla další letoviska v severní Dalmácii i na Makarské riviéře, například Solaris u Šibeniku, Tisno, Murter, Brela a Baška Voda.

Na ostrově Rab i v Orebiči probíhají na začátku sezóny pobyty rodičů s alergickými dětmi v doprovodu českých dětských lékařů. Také cvičení aerobiku na Rabu a Orebiči si každým rokem nachází své příznivce. V Orebiči také zajišťujeme ubytování ve vlastních karavanech.
náš tým na veletrhu

Do Chorvatska QUICKTOUR každoročně pořádá autobusové linky, a to na ostrov Rab včetně Kvarnerské riviéry, do Orebiče včetně Makarské riviéry a Neumu v Bosně a Hercegovině.

CK QUICKTOUR
centrála České Budějovice
tel./fax: 387 311 225
tel.rezervace: 386 350 220
fax: 386 350 218
e-mail: info-cb@quicktour.cz
webové stránky: www.quicktour.cz