Doporučujeme: UBYTOVÁNÍvCHORVATSKU.cz Adriatic.hr Apartmány

» Niktour
CK Niktour

CK Niktour

Pro CK Niktour v Chorvatsku jsou domovským letoviskem, na které se zejména specializují VODICE. Zde si vyberete z kvalitní nabídky luxusního ubytování ve vilách i hotelech a z nabídky výletů do okolí. Ve Vodici Niktour nabízí pobytové i tématické pobyty. CK Niktour nabízí ubytování ve vilách, penzionech i hotelech, téměř ve všech nejžádanějších koutech Chorvatska: Zagreb, Plitvice, Istrie, Opatija, Kvarnerské ostrovy – Krk+Rab+Pag, Crikvenica, Petrčane, Zadar, Biograd na moru, Drage, Pirovac, Šibenik, Omiš, Nemira, Brela, Tučepi, Zaostrog… a další.

Mezi cestovní kanceláře působící v ČR se CK Niktour řadí od počátku roku 2006, kdy se transformovala z cestovní agentury na cestovní kancelář. Nadcházející letní sezóna 2010 bude pro cestovní kancelář Niktour již pátou. Díky individuálnímu přístupu a profesionální péči o klienta při výběru dovolené, skvělým cenám, kvalitním ubytovacím kapacitám s vysokým standardem i pro ty nejnáročnější a v neposlední řadě také díky skvělému delegátskému servisu, byly minulé sezony velmi úspěšné a CK Niktour obstála ve velmi silné konkurenci velkých CK.

Vodice nabízejí skvělé a luxusní vily – komfortně vybavené u pláže nebo blízko ní, ale za bezkonkurenční ceny, které nabízíme laciněji než jsou ceny “obyčejných apartmánových domů” které mají v nabídce jiné CK. Prostě, dopřejte si luxus i na dovolené za nízké ceny.

CK Jitka Košková – NIKTOUR
Tesco – Ústecká 1905/8
405 02 Děčín 4, ČR
E-mail: info@niktour.cz
Webové stránky: www.niktour.cz
Tel./Fax: (+420) 412 513 376