Doporučujeme: UBYTOVÁNÍvCHORVATSKU.cz Adriatic.hr Apartmány

» CA Moje Cesta.cz

moje-cestaProvozovatelem internetového portálu mojecesta.cz je cestovní agentura Zbyněk Křen, která vznikla v roce 1996. Již od počátků svého působení agentura nabízí vlastní pobyty v chorvatských a italských apartmánech. Centrála cestovní agentury sídlí ve Veselí nad Moravou na adrese Masarykova 114.

V roce 2005 agentura otevírá první klientskou pobočku v Uherském Hradišti a o dva roky později spouští internetové stránky mojecesta.cz. Za dobu svého působení agentura navázala úzkou spolupráci s předním prodejcem zájezdů do celého světa – společností Exim Tours a oblíbeným dopravcem Student Agency.

Na internetových stránkách, nebo osobně v pobočce cestovní agentury můžete vybírat z nepřeberného množství tuzemských i zahraničních zájezdů českých i německých cestovních kanceláří a zvýhodněných letenek do celého světa. Cestovní agentura působí na našem trhu již 18 let a za tuto dobu si vybudovala silnou základnu spokojených klientů, kteří díky ní odlétají rok, co rok na svou vysněnou dovolenou.

Cestovní agentura Zbyněk Křen
Centrála: Masarykova 114
Veselí nad Moravou
Otevírací doba: PO – PÁ 9.00 – 17.00
Tel: 518 322 285
Mobil: 776 317 564
Email: info@mojecesta.cz
Web: http://www.mojecesta.cz