Doporučujeme: UBYTOVÁNÍvCHORVATSKU.cz Adriatic.hr Apartmány

» Adrialand
Cestovní kancelář Adrialand

Cestovní kancelář Adrialand

Cestovní kancelář ADRIALAND s.r.o. je evropským touroperátorem se specializací na Jadran – Chorvatsko ubytování, Itálie ubytování, Černá hora, Slovinsko a Alpy – Rakousko, Itálie a Slovinsko , se sídlem v Brně a přímým zastoupením ve více než 900 prodejních míst po celé České republice. Fundovaný pracovní tým, špičkové technologie a nové moderní call centrum s vysoce kvalifikovaným prodejci, patří k našim konkurenčním výhodám.

Společnost ADRIALAND byla založena v roce 2005 pracovníky s hlubokou znalostí regionu, cestovního ruchu a internetového marketingu, kteří si jako první vzali za cíl sjednotit nabídku turistického regionu zahrnujícího státy Chorvatsko, Itálie, Černá Hora, Slovinsko a Rakousko, které tvoří základ virtuálního prostoru s názvem ADRIALAND. Poskytujeme kompletní informačně-turistický servis, širokou nabídku ubytování s možností vlastní, autobusové i letecké dopravy, a to vždy při zachování nejlepšího poměru kvality a ceny.

Sídlo firmy:
ADRIALAND s.r.o.
Údolní 11
602 00 Brno
Indetifikační údaje:
IČ: 26968916
DIČ: CZ 26968916
.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 542 321 322
Fax: +420 542 211 628
E-mail: info@adrialand.com
Webové stránky: www.adrialand.com

Společnost ADRIALAND s.r.o. je specialistou v oblasti cestovního ruchu se zaměřením na oblast Alpe-Adria se sídlem v Brně a přímým zastoupením téměř 900 provizních prodejců po celé České Republice. S cestovní kanceláří ADRIALAND každoročně vycestuje do zahraničí přes 20 tisíc zákazníků, kteří jsou ubytováváni především v soukromých ubytovacích kapacitách v Chorvatsku, Itálii, Slovinsku a Černé Hoře.

Chorvatsko právem patří mezi českými turisty k nejoblíbenější a nejnavštěvovanější zemi. Krása jaderského pobřeží a čistota moře je určitě jedním z nejsilnějších důvodů, proč se turisté do Chorvatska tak rádi vracejí. Nikde ve Středomoří není tolik ostrovů, zálivů a zátok, překrásných pláží a sluncem pozlacených mysů, kolik jich nabízí právě Chorvatský jadran. Díky bouřlivým historickým událostem a prolínáním vlivů různých kultur oplývá země historickými památkami ze všech období. Jadran se má opravdu čím chlubit a Chorvatské pobřeží je jeho centrem! Užijte si svůj pobyt v Chorvatsku a objednávejte dovolenou online. Využijte našich nabídek dovolené v Chorvatsku (apartmány a ubytování v soukromí).