Doporučujeme: UBYTOVÁNÍvCHORVATSKU.cz Adriatic.hr Apartmány

» A21 cestovní kancelář
Cestovní kancelář A21

Cestovní kancelář A21

Cestovní kancelář A21 má řádně sjednáno povinné pojištění u Generali pojišťovny a.s. a od roku 2000, kdy se začala zabývat příjezdovým cestovním ruchem, jsme rozšířila nabídku služeb na pobytové zájezdy převážně v Chorvatsku, zprostředkování dopravy do Chorvatska a autobusovou dopravou po celé Evropě. CK A21 má nabídku určenou jednotlivcům i skupinám, kterým poskytuje zvýhodněné skupinové ceny a individuální podmínky.

Cestovní kancelář A21
Palackého 203
75661 Rožnov pod Radhoštěm, ČR
Tel.: +420 571 117 141,
Mob.: +420 777 812 024
Fax: +420 571 625 041
Email: zajezdy@a21.cz
Webové stránky: www.chorvatsko.cc

Nabídka CK A21 je zaměřena na pobyty v Chorvatsku – Dalmácii na Makarské riviéře – letovisko Brela, Tučepi a Živogošče, Omišské riviéře – oblast Malá Luka a riviéře Klek v jižní Dalmácii. Tato chorvatská letoviska patří vůbec k nejvyhledávanějším na celém Jadranu. Jsou zárukou dovolené plné slunce, překrásných a čistých oblázkových pláží, blankytně průzračného a čistého moře a všestranného vyžití od aktivní relaxace, přes sport a adrenalinové aktivity až po zábavu a poznávání formou široké nabídky výletů.

Na Makarské riviéře nabízí cestovní kancelář A21 cenově velmi výhodné pobyty ve vybavených chatkách v kempu Dole, Živogošče. Tato nabídka patří k jedním z nejvýhodnějších nabídek na pobyty v Chorvatsku na našem trhu.

V tomto regionu A21 také nabízí pobyty ve světoznámém letovisku Brela v Hotelu Luka***, který uspokojí náročnější klienty svým vyšším standartem ubytovacích a stravovacích služeb za velmi přijatelnou cenu ve své kategorii.

V Tučepi, které patří spolu s Brelou k nejznámějším letoviskům Makarské riviéry, nabízí A21 pobyty v moderní, nové Vile Marin s prostornými apartmány kategorie ***+ za ceny, které Vás příjemně překvapí.

Na Omišské riviéře u zátoky Malá Luka, která se nachází cca 2 km jižně pod městem Omiš nabízí A21 ubytování v apartmánové vile. Vila nabízí tříhvězdičkový standart služeb za příznivé ceny a uspokojí všechny, kteří si oblíbili ubytování v Chorvatsku v apartmánech.

Pro ty, kdož chtějí navštívit jižní část Chorvatské Dalmácie, nabízí cestovní kancelář A21 možnost pobytu v letovisku Klek na riviéře Klek, která se nachází cca 40 km jižně pod Makarskou riviérou.